Resultater 3. div. Troms/Nordland

Narvik 10–11. februar 2018:

NARVIK MALMERS II – HARSTAD III 10–4 (2–0, 3–2, 5–2)
Poeng Narvik: Gustaf Dahl 5+1, Isak Mikaelsen 2+1, Vasko Jovison 2+1, Said Omar 0+3, Aleksander Remman 1+1, Bård Heitmann 0+2, Abdi Hassan 0+1.
Poeng Harstad: Idar Evenstad 2+0, Martin Eriksen 1+0, Gyrd Harstad 1+0, Ståle Opseth 0+1, Håkon Clausen 0+1, Ketil Thomassen 0+1.
Utvisninger: ingen.
Dommere: Tor Håkon Johansen og Gro Mikaelsen.

SENJA IBK – BODØ IBK II 19–5 (6–3, 5–1, 8–1)
Poeng Senja: Ken Ruben Villseth 4+7, Iris Bjørnstad 7+2, Kristian Meier 2+5, Cato Simonsen 2+2, Viktor Lavik 2+1, Vegard Stangnes 0+1.
Poeng Bodø: Bjørn Huge 2+0, Thomas Lai 2+0,Arnulf Herland 1+0, Emil Eken 0+1, Mikael Pedersen 0+1.
Skudd: 26–9 (6–4, 8–4, 12–1)
Utvisninger: Senja 1×2 min (Cato Simonsen). Bodø: ingen.
Dommere: Ole Petter Anfinsen og Nicolai Christensen.

TSI INNEBANDY II – BODØ IBK III 0–3 (0–1, 0–2, 0–0)
Poeng Bodø: Johanna Ragnarsson 1+1, Thomas Lai 1+0, Renata Vesala 1+0, Emil Eken 0+1.
Skudd: 15–13 (5–5, 5–4, 5–4)
Utvisninger: TSI: 2×2 min (Jon Simonsen og Tanita Kristiansen). Bodø: 1×2 min (Maren Sivertsen)
Dommere: Kim Rune Solstad og Kristian Meier.

SENJA IBK – HARSTAD III 13–5 (5–1, 3–3, 5–1)
Poeng Senja: Viktor Lavik 5+2, Iris Bjørnstad 4+3, Kristian Meier 2+2, Cato Simonsen 2+0, Vegard Stangnes 0+2.
Poeng Harstad: Hakon Clausen 2+1, Thorstein Thomassen 1+2, Leon Karlsen 1+0, Ståle Orseth 1+0, Ketil Thomassen 0+1.
Skudd: 38–13 (18–3, 9–6, 11–4)
Utvisninger: ingen.
Dommere: Kevin Bachmann og Andreas Hestdahl.

BODØ IBK – TSI INNEBANDY II 4–3 (0–1, 1–0, 3–2)
Poeng Bodø: Thomas Lai 2+0, Johanna Ragnarsson 1+1, Marthe Løngaard 1+0. Emil Eken 0+1.
Poeng TSI: Ørjan Forfang 2+0, Jon Simonsen 1+0, Jørgen Bakkehaug 0+1, Markus Søreng 0+1.
Skudd: 19–26 (3–3, 8–7, 8–16)
Utvisninger: Bodø 3×2 min (Maren Sivertsen 4 min, Emil Eken 2 min). TSI: 3×3 min (Jørgen Bakkehaug 6 min).
Dommere: Gro Mikaelsen og Tor Håkon Johansen.

NARVIK MALMERS II – BK 9000 II 10–4 (4–2, 3–0, 3–2)
Poeng Narvik: Torben Hjuring 5+3, Petter Opshaug 4+1, Gustav Dahl 0+4, Andreas Hestdahl 1+0.
Poeng BK 9000: Frode Lyngmo 2+1, Lasse Andre Bjørn 1+0, Kevin Bachmann 1+0, Daniel Holm 0+1, Fredrik Ousland 0+1.
Skudd: 34–30 (14–12, 13–10, 7–8)
Utvisninger: Narvik: 1×2 min (Andreas Hestdahl). BK 9000: 2×2 min (Frode Lyngmo og Pål Skogsrud).
Dommere: Kristian Meier og Vegard Stangnes.


Harstad 3–4. februar 2018:

HARSTAD III – SØRFOLD/HAMARØY II 7–2 (3–1, 2–1, 2–0)
Poeng Harstad: Jørgen Heitmann 4+0, Martin Gabrielsen 3+0, Karl Höijer 0+2, Håkon Clausen 0+1.
Poeng S/H: Tobias Paulsen 2+0, Alexander Olsen 0+1.
Utvisninger: ingen.
Dommere: Kristian Meier og Vegard Stangnes.

BODØ II – SENJA IBK 2–12 (0–1, 2–5, 0–6)
Poeng Bodø: Cato Johansen 1+1, Bjørnar Opsjøn 1+0, Simon Sprækenhus 0+1.
Poeng Senja: Ken Ruben Villseth 4+1, Iris Björnstad 4+1. Viktor Lavik 1+4. Sondre Johansen 1+1, Kim Rune Solstad 1+0, Knut Løkse Nilsen 1+0.
Utvisninger: Bodø: 3×2 min (Remi Auster, Dag Ragnar Vikjord og Torje Nymo. Senja: 1×2 min (Sondre Johansen).
Dommere: Ole Petter Anfinsen og Mareks Belousovs.

HARSTAD III – BODØ II 8–8 (3–2, 1–4, 4–2)
Poeng Harstad: Fredrik S Johansen 3+2, Ståle W Orseth 2+0, Martin Gabrielsen 1+1, Martin Eriksen 1+2, Jørgen Heitmann 1+0, Thorstein Thomassen 0+1, Håkon Clausen 0+1, Leon Karlsen 0+1.
Poeng Bodø: Bjørnar Opsjøn 3+2, Lars Petter Rekkedal 2+1, Cato Johansen 3+2.
Utvisninger: Harstad: ingen. Bodø: 1×2 min (Remi Auster).
Dommere: Vegard Stangnes og Sondre Johansen.

SENJA IBK – SØRFOLD/HAMARØY II 9–3 (3–0, 1–2, 5–1)
Poeng Senja: Kristian Meier 3+1, Ken Ruben Villseth 2+1, Knut Løkse Nilssen 2+0, Kim-Rune Solstad 0+2, Sondre Johansen 1+1, Iris Bjørnstad 0+2, Cato Simonsen 0+2, Viktor Løvik 1+0.
Poeng S/H: Iselin Svartvatn 1+0, Terje Hanssen 1+0, Anniken Sletteng 1+0, Alexander Olsen 0+1, Andreas Paulsen 0+1, Glenn Paulsen 0+1.
Utvisninger: ingen.
Dommere: Ole Petter Anfinsen og Martin Gabrielsen.


Bodø og Tromsø 27–28. januar 2018:

BODØ IBK II – SØRFOLD/HAMARØY II 8–1 (1–1, 5–0, 2-0)
Poeng Bodø: Emil Kristiansen 3+2, Ivar Jakobsen 2+1, Magnus Hansten 2+0, Stian Lande 1+0.
Poeng S/H: Eskil Johansen 1+0.
Skudd: 37–19 (8–4, 14–6, 15–9)
Utvisninger: Bodø: ingen. S/H: 1×2 min (Tobias Paulsen).
Dommere: Gro Mikaelsen og Mikael Karlholm.

SØRFOLD/HAMARØY II – NARVIK MALMERS II 2–9 (1–2, 1–2, 0–5)
Poeng S/H: Johanne Steinmo Solvaag 1+0, Morten Karlsen 1+0.
Poeng Malmers: Ronny Pettersen 1+2, Bård Heitmann 1+2, Sindre Andreassen 1+1, Said Omar 1+1, Anders Henriksen 1+0, Aleksander Remman 1+0, Gustav Dahl 1+0, Abdi Abdulahi 1+0
Skudd: 13–31 (5–11, 6–10, 2–10)
Utvisninger: S/H: 1×2 min (Thea Lievseth). Narvik: 1×5 min + kampstraff: Spillere ikke registrert på kampskjema av svensk trener som ikke vil ha navnet på siden…
Dommere: Roy Mikaelsen og Bjørn Huge.

NARVIK MALMERS II – BODØ IBK II 7–5 (1–2, 4–0, 2–3)
Poeng Narvik: Torben Hjuring 3+2, Vegard Sørensen 2+2, Andreas Hestdahl 2+1, Gustav Dahl 0+1, Aleksander Remman 0+1.
Poeng Bodø: Bjørnar Opsjøn 0+3, Ivar Jakobsen 1+0, Lars Petter Rekkedal 1+0, Cato Johansen 1+0, Arnulf Herland 1+0, Emil Kristiansen 1+0, Magnus Hansten 0+1.
Skudd: 19–16 (4–6, 9–3, 6–7)
Utvisninger: Narvik: ingen: Bodø 2×2 min (Lars Petter Rekkedal og Magnus Hansten)
Dommere: Roy Mikalsen og Bjørn Huge.

BODØ III – SØRFOLD/HAMARØY II 9–8 (4–4, 3–2, 2–2)
Poeng Bodø: Johanna Ragnarsson 4+2, Kristine Monsen 3+2, Kristine Maarnes 1+1, Aase Kristiansen 1+0, Sigrid Kosnes 0+1, Renata Vesela 0+1.
Poeng S/H: Andreas Paulsen 3+4, Tobias Paulsen 3+2, Thea Lievseth 1+1, Sara Høivaag 1+0, Mathilda Lievseth 0+1.
Utvisninger: Bodø 1×2 min (Kristine Monsen). S/H: 2×2 min (Marita Einarsen og Magnus Lievseth)
Dommere: Tor Håkon Johansen og Gro Mikaelsen.

TSI INNEBANDY II – HARSTAD III 3–2 (0–1, 1–0, 2–1)
Poeng TSI: Tanita Brpc Kristensen 2+0, Jon Simonsen 1+0, Ida Rønningen 0+1, Bjarne Høyland 0+1, Markus Søreng 0+1.
Poeng Harstad: Karl Höijer 1+0, Martin Eriksen 1+0, Ketil Thomassen 0+1.
Utvisninger: 4×2 min, uklart hvor mange per lag.
Dommere: Kevin Bachmann og Martin Johansen.

BK 9000 II – HARSTAD III 6–4 (0–0, 2–3, 4–1)
Poeng BK 9000: Espen Norum 4+0, Lasse Bjørn 1+1, Kevin Bachmann 1+0, Frode Lyngmo 0+1, Henrik Helland 0+1.
Poeng Harstad: Håkon Claussen 1+0, Martin Gabrielsen 1+0, Gyrd Harstad 1+0, Jørgen Heitmann 0+1, Leon Karlsen 0+1 og 1 selvmål av BK 9000.
Utvisninger BK: 1×2 min (Espen Norum). Harstad: 1×2 min (Ståle Orseth)
Dommere: Jon Somby og Jonas Borg.

HARSTAD III – TSI II 2–8 (0–1, 1–5, 1–2)
Poeng Harstad: Håkon Claussen 1+1, Martin Eriksen 1+0, Leon Karlsen 0+1.
Poeng TSI: Markus Søreng 2+1, Kevin Effah 2+0, Bjarne Høyland 1+1, Ørjan Forfang 1+0, Jarle Thunestvedt 1+0
Jon Simonsen 1+0, Armand Raknerud 0+1, Tanita Broch Kristiansen 0+1
Utvisninger: Harstad 2×2 min (Gyrd Harstad, Martin Gabrielsen). TSI: 3×2 min (Jarle Thunestvedt 4 min, Ørjan Forfang)
Dommere: Kevin Bachmann og Jørn Henriksen.


14. januar:
NARVIK MALMERS II – BODØ IBK III 17–3 (3–0, 12–1, 2–2)
Poeng Narvik: Bård Heitmann 3+3, Said Omar 2+4, Anders Henriksen 2+3, Gro Mikaelsen 0+5, Vegard Sørensen 4+0, Sindre Andreassen 3+1, Aleksander Remman 2+0, Tor Håkon Johansen 1+0,
Poeng Bodø: Kristine W Monsen 1+1, Marthe Løngaard 1+0, Bjørn Huge 1+0, Johanna Ragnarsson 0+1, Renata Vesela 0+1.
Utvisninger: ingen.
Dommere: Andreas Paulsen og Tobias Paulsen.

SØRFOLD/HAMARØY II – HARSTAD IBK III 3–7 (1–1, 1–5, 1–1)
Poeng S/H: Mathilde Lievseth 1+0, Sebastian Helland 1+0, Andreas Hultmann 1+0, Magnus Lievseth 0+1, Stian Haukland 0+1.
Poeng Harstad: Jørgen Heitmann 3+1, Håkon Claussen 1+2, Ole-Kristian Johnsen 1+0, Martin Gabrielsen 1+0 , Thorstein Thomassen 0+1, og 1 selvmål av S/H.
Utvisninger: S/H: 2×2 min (Andreas Hultmann og Alexander Olsen). Harstad: 1×2 min (Jørgen Heitmann.
Dommere: Mikael Karlholm og Gro Mikaelsen.


13. januar:
NARVIK MALMERS II – SØRFOLD/HAMARØY II 12–5 (4–2, 4–1, 4–2)
Poeng Narvik: Sindre Andreassen 4+1, Aleksander Remman 3+0, Tiago Metelo Kristiansen 2+1, Andreas Hestdahl 0+3, Tor-Håkon Johansen 1+1, Gro Mikaelsen 0+2, Øystein Tobiassen 1+0, Anders Henriksen 1+1.
Poeng S/H: Terje Hanssen 2+0, Andreas Hultmann 1+0, Magnus Lievseth 1+0, Iselin Svartvatn 1+0, Thea Lievseth 0+1, Sebastian H. Olsen 0+1, Ståle Andreassen 0+1.
Skudd: 38–15 (12–6, 14–5, 12–4)
Utvisninger: Narvik: Ingen. S/H: Terje Hanssen 1×2 min.
Dommere: Martin Gabrielsen og Karl Høijer.

HARSTAD IBK III – BODØ IBK III 7–8 (3–3, 2–2, 2–2)
Poeng Harstad: Jørgen Heitmann 1+1, Martin Gabrielsen 1+1, Karl Höijer 1+0
Ketil Thomassen 1+0, Idar Evenstad 1+0, Martin Erikssen 1+0, Thorstein Thomassen 0+1, Håkon Claussen 1+0 + én 0+1.
Poeng Bodø: Kristine Monsen 2+2, Bjørn Huge 3+1, Johanna Ragnarsson 1+3, Renata Vesela 1+1, Marthe Løngaard 1+0. Mikael Pedersen (mv) 0+1.
Skudd: 32–26 (6–13, 10–8, 16–5)
Utvisninger: Harstad: 1×2 min (Idar Evenstad). Bodø 3×2 min (Maren Sivertsen 2×2 min og Mikael Pedersen 2 min).
Dommere: Mikael Karlholm og Gro Mikaelsen.


13. desember
BODØ III – BODØ II 3–4 (0–1, 1–2, 2–2)
Poeng Bodø III: Johanna Ragnarsson 2+0, Kristine W Monsen 1+1, Marthe Løngaard 0+2.
Bodø II: Bjørnar Opsjøn 2+1, Torstein Sundsfjord 1+2, Ivar Jakobsen 1+1.
Skudd: 13–33 (5–8, 4–10, 4–15)
Utvisninger: ingen.
Banens beste: Johanna Ragnarsson, Bodø III, og Torstein Sundsfjord, Bodø II.
Dommere: Andreas Paulsen og Eskil Harding Johansen.


10. desember
BODØ IBK III – HARSTAD IBK III 4–4 (1–2, 1–0, 2–2)
Poeng Bodø III: Kristine W Monsen 3+0, Johanna Ragnarsson 1+2, Kaja Røkeness 0+1.
Harstad III: Ståle Orseth 1+1, Martin Gabrielsen 1+1, Karl Höijer 1+0, Martin Eriksen 1+0.
Skudd: 19–22
Utvisninger: Bodø III: ingen. Harstad III: 1×2 min (Leon Karlsen).
Dommere: Eskil Johansen og Glenn Paulsen.

SENJA IBK – BODØ III 9–5 (3–3, 5–2, 1–0)
Poeng Senja: Ken Ruben Villseth 5+2, Kristian Meier 1+4, Sondre Eric Johansen 1+2, Viktor Lavik 2+0.
Bodø III: Johanna Ragnarsson 2+1, Kristine W Monsen 2+0, Marthe Løngaard 1+0, Lars Tobias Jamtli 0+1, Oda Bakken 0+1.
Utvisninger: Senja 1×2 min (Sondre Eric Johansen). Bodø III: 2×2 min (Oda Bakken og Maren Sivertsen)
Dommere: Ole Petter Anfinsen og Nicolai Christensen.


9. desember:

BODØ III – SENJA IBK 4–13 (1–5, 3–3, 0–5)
Poeng Bodø: Johanna Ragnarsson 3+0, Kristine W Monsen 1+2, Kaja Røkeness 0+1, Linda Olsen 0+1.Senja: Ken Ruben Villseth 3+8, Kristian Meier 5+2, Sondre Eric Johansen 4+1, Viktor Lavik 1+1.
Skudd: 20–38 (2–9, 10–10, 8–19)

Utvisninger: ingen.
Dommere. Nicolai Christensen og Ole Petter Anfinsen.

SENJA IBK – HARSTAD III 6–5, 3–0, 2–4, 1–1)
PoengSenja: Ken Ruben Villseth 1+3, Kristian Meier 3+0, Viktor Lavik 1+1, Sondre Eric Johansen 1+1.
Harstad: Joakim Sawadee 2+1, Karl Höijer 2+0, Kim Sandberg 0+2, Idar Evenstad 1+0.
Utvisninger:Senja: 2×2 min (Sondre Eric Johansen og Kim Rune Solstad). Harstad III: 1×2 min (Idar Evenstad).
Dommere: Bjørn Huge og Mikael Pedersen

BODØ IBK II – HARSTAD IBK III 14–1 (2–1, 7–0, 5–0)
PoengBodø II: Bjørnar Opsjøn 4+1, Torstein Sundsfjord 3+1, Cato Johansen 3+1, Ivar Jakobsen 2+1, Lars Petter Rekkedal 1+2, Magnus Hansten 1+1, Torje Nymo 0+1, Emil Eken 0+1, Simon Sprækenhus 0+1, Thomas Lai 0+1.
Harstad III: Martin Eriksen 1+0, Christian Robertsen 0+1.
Skudd: 43–10 (11–5, 16–1, 16–4)
Utvisninger: Bodø II: ingen. Harstad III: 4 min (Kristoffer Flage og Christian Robertsen)
Dommere: Kristian Meier og Kim Rune Solstad

26. november 2017:

NARVIK MALMERS – SENJA IBK 2–9 (1–4, 1–2, 0–3)
PoengNarvik: Torben Hjuring 1+1, Anders Henriksen 1+0, Abdi Abdulahi 0+1.
Senja: Ken-Ruben Villseth 5+0, Kristian Meier 2+2, Sondre Eric Johansen 1+2, Iris Bjørnstad 1+0, Joakim Rasmussen 0+1.
Skudd: 20–28 (7–7, 7–11, 6–10)
Utvisninger: Narvik: 1×2 min (Fredrik Pedersen), Senja 1×2 min (Iris Bjørnstad).
Dommere: Jon Simonsen og Jonas Borg.

25. november 2017:
TSI INNEBANDY II – SENJA IBK 5–5 (2–2, 1–1, 2–2)
PoengTSI: Markus Søreng 0+3, Eivind Bjørnå 2+0, Bjarne Høiland 2+0, Ørjan Forfang 1+0, Frederik Elvebakk 0+1.
Senja: Ken-Ruben Villseth 0+3, Sondre Eric Johansen 2+0, Ins Bjørnstad 1+0, Viktor Larvik 1+0, Joakim Rasmussen 1+0, Vegard Stangnes 0+1.
Utvisninger TSI: 2×2 min (Eivind Bjørnå og Bjarne Søiland), Senja: 1×2 min (Sondre Eric Johansen).
Dommere: Tom-Vegard Markussen og Pål Skogsrud


21. november
TSI INNEBANDY II – BK 9000 II 1–8 (0–2, 1–3, 0–3)
PoengTSI: Dag Christian Petterson 1+0, Jon Simonsen 0+1.
BK 9000: Petter Orheim 3+2, Kevin Bachmann 1+3, Tom Anders Boholm 2+0, Espen Norum 1+1, Vegard Andreassen 1+1.
Utvisninger: ingen.
Dommere: Jon Somby og Einar Kjevik Øien


12. november 2017:
BK 9000 II – BODO IBK II 5–4 (2–0, 1–2, 2–2)
PoengBK 9000: Kenneth Henriksen 2+0, Kevin Bachmann 1+0, Tom Anders Boholm 1+0, Jørn Remi Henriksen 1+0.
Bodø: Cato Johansen 1+1, Emil Kristiansen 1+0, Remi Auster 1+0, Emil Eken 1+0 Torje Nymo 0+1, Simon Sprækenhus 0+1.
Utvisninger: BK 9000 4×2 min (Kevin Bachmann 6 min, Henrik Helland). Bodø: 2×2 min (Emil Eken og Dag Ragnar Vikjord).


11. november 2017:

BK 9000 II – SØRFOLD/HAMARØY II 7–8 (2–1, 1–5, 4–2)
PoengBK 9000: Kevin Bachmann 3+0, Espen Norum 2+0, Frode Lyngmo 0+2, Tom Anders Boholm 0+2, Jørn Henriksen 1+0, Henrik Helland 1+0.
Sørfold: Andreas Paulsen 3+2, Mathilde Lievseth 2+0, Alexander Olsen 0+2, Marita Einarsen 1+1, Glenn Paulsen 1+0, Iselin Svartvadet 1+0.
Utvisninger: ingen.
TSI INNEBANDY II – BODØ IBK II 5–2 (1–1, 2–0, 2–1)
PoengTSI: Jørgen Aronsen 1+1, Markus Søreng 1+1
Bjarne Høiland 1+0, Jørgen Steffensen 1+0, Eivind Bjørnå 1+0, Ørjan Forfang 0+1, Tanita Kristiansen 0+1.
Bodø: Cato Johansen 1+0, Emil Kristiansen 1+0, Torje Nymo 0+1.
Utvisninger: TSI: 2×2 min (Ørjan Forfang og Bjarne Høliland). Bodø 1×2 min (Simon Sprækenhus).
TSI INNEBANDY II – SØRFOLD/HAMARØY 9–2 (2–0, 3–1, 4–1)
PoengTSI: Markus Søreng 3+2, Bjarne Høiland 2+1, Eivind Bjørnå 1+1, Jørgen Steffensen 1+0, Frederik Elvebakk 1+0, Tanita Kristiansen 1+0, Jørgen Aronsen 0+1, Jon Simonsen 0+1.
Sørfold: Andreas Hultmann 2+0, Alexander Olsen 0+1.
Utvisninger: ingen.

29. oktober 2017
SØRFOLD/HAMARØY II – BODØ IBK III 3–5 (1–1, 2–4, 0–0)
PoengS/H: Magnus Lievseth 1+1, Thea Lievseth 1+0, Sebastian Helland 1+0, Iselin Svartvatn 0+1, Marita Einarsen 0+1.
BIBK: Johanna Ragnarsson 4+1, Kristine W Monsen 1+3, Lars Tobias Jamtli 0+1.
Skudd: 18–23 (9–6, 8–7, 1–10)
Utvisninger: S/H: 2×2 min. BIBK: 2×2 min.
Dommere: Gro Mikaelsen og Mikael Karlholm.

BODØ IBK II – NARVIK MALMERS II 1–3 (0–0, 0–0, 1–3)
Poeng BIBK: Cato Johansen 1+0, Bjørnar Opsjøn 0+1
Malmers: Tiago Metelo Kristiansen 2+0, Said Omar 1+0, Sindre Andreassen 0+1, Gro Mikaelsen 0+1, Andreas Hestdahl 0+1.
Skudd: 17–24 (5–9, 8–7, 4–8)
Utvisninger: BIBK: 1×2 min. Malmers 2×2 min.
Dommere: Tobias Paulsen og Eskil Johansen, Sørfold IBK.

28. oktober 2017
BODØ IBK III – NARVIK MALMERS II 4–5 (1–0, 1–3, 2–2)
PoengBIBK: Johanna Ragnarsson 2+2, Kristine W Monsen 2+1, Isabel Hodnekvam 0+1.
Malmers: Said Omar 2+0, Bård Heimann 0+3, Isak Mikaelsen 0+1, Øystein Tobiasen 1+0, Gustav Dahl 1+0, Gro Mikaelsen 1+0, Camilla Telnes 0+1.
Utvisninger: BIBK: 1×2 min. Malmers: 3×2 min.
Dommere: Eskil Johansen og Tobias Paulsen, Sørfold IBK.
Banens beste: BIBK: Johanna Ragnarsson. Malmers: Bård Heitmann.

SØRFOLD/HAMARØY II – BODØ IBK II 3–6 (0–1, 3–3, 0–2)
PoengS/H: Magnus Lievseth 2+0, Iselin Svartvatn 1+0, Sara Hoivaag.
BIBK: Bjørnar Opsjøn  2+0, Magnus Hansten  1+1, Ivar Jakobsen 1+0, Emil Kristiansen  1+0, Aleksander Berg  1+0, Torje Nymo  0+1, Cato Johansen 0+1, Simon Sprækenhus  0+1.
Utvisninger: S/H: 1×2 min. BIBK: 2×2 min.
Dommere: Andreas Hestdahl og Said Omar, Narvik Malmers.


22. oktober 2017
BODØ IBK II – BK 9000 II 9–9 (4–6, 2–1, 3–2)
PoengBIBK: Cato Johansen 2+3, Bjørnar Opsjøn 2+1, Ivar Jakobsen 2+0, Lars Petter Rekkedal 0+2, Thomas Lai 1+0, Emil Kristiansen 1+0, Torje Nymo 1+0, Simon Sprækenhus 0+1, Aleksander Holand 0+1.
BK 9000: Petter Orheim 6+2, Kenneth Henriksen 2+2, Stig Normann 0+2, Magnus Kjøs 0+2, Kim Larsson 1+0.
Utvisninger: ingen.
Dommere: Jørgen Steffensen og Bjarne Høyland, TSI.
Banens beste: Petter Orheim BK 9000. Bodøs beste: Emil Kristiansen.

SØRFOLD/HAMARØY II – TSI INNEBANDY II 1–20 (0–6, 1–6, 0–8)
PoengS/H: Andreas Hultmann 1+0.
TSI: Bjarne Høyland 9+1, Jørgen Steffensen 4+2, Markus Søreng 1+3, , Andreas Hansen 0+4, Jørgen Aronsen 0+4, Jim Hansen 2+1, Johanne Kjevik 2+0, Ørjan Forfang 0+2, Jon Simonsen 1+0, Marie Sandberg 1+0
Skudd: 6–30 (1–9, 4–9, 1–12)
Utvisninger: S/H: 1×2 min (Terje Hansen). TSI: ingen.
Dommere: Tom-Vegard Markussen og Kevin Bachmann.
Banens beste: Bjarne Høyland, TSI. S/H’s beste: Andreas Hultmann.


21. oktober 2017
SØRFOLD IBK/HAMARØY IL II – BK 9000 II 9–26 (6–10, 4–6, 1–10)

PoengS/H: Magnus Bye Lievseth 3+3, Andreas Hultman 2+1, Tobias Paulsen 2+0, Alexander Olsen 1+1, Anniken Sletteng 1+0, Sara Høivaag 0+1.
BK 9000: Petter Orheim 9+5, Kim Larsson 3+7, Kevin Bachmann 7+1, Pål Skogsrud 4+2,
Frode Lyngmo 3+3, Kenneth Pedersen 0+1.
Skudd: 34–42 (12–15, 12–12, 10–15)
Utvisninger: S/H: 4×2 min. (Thea Bye Lievseth 4 min, Matilde Bye Lievseth og Tobias Paulsen 2 min) BK 9000: 1×2 min (Pål Skogsrud)
Dommere: Emil Eken og Bjørn Huge, Bodø IBK.
Banens beste: Pål Orheim BK 9000. S/H’s beste: Alexander Olsen.

BODØ IBK II – TSI INNEBANDY II 8–1 (1–0, 1–1, 6–0)
PoengBIBK: Remi Auster 2+1, Thomas Lai 2+0, Arnulf Herland 2+0, Aleksander Holand 0+2, Emil Kristiansen 1+0, Cato Johansen 1+0, Ivar Jakobsen 0+1, Emil Eken 0+1, Magnus Hansten 0+1, Bjørnar Opsjøn 0+1, Simon Sprækenhus 0+1, Aleksander Berg 0+1.
TSI: Johanne Kjevik 1+0, Jon Simonsen 0+1.
Skudd: 28–13 (2–4, 11–5, 15–4)
Utvisninger: BIBK: ingen. TSI: 1×2 min. (Bjarne Høiland)
Dommere: Andreas Paulsen og Eskil Johansen.
Banens beste: Torje Nymo, BIBK. TSI’s beste: Jørgen Steffensen.


1. oktober 2017:
HARSTAD IBK III – BK 9000 II 3–13 (0–5, 1–6, 2–2)
Poeng Harstad: Jørgen Heitmann 2+0, Ståle Opseth 1+1, Ole Johansen 0+1.
BK 9000: Petter Orheim 5+3, Kevin Bachmann 4+0, Jørn Henriksen 2+1, Pål Skogsrud 2+2, Tom-Anders Boholm 0+3.
Utvisninger: ingen.
Dommere: Kim Rune Solstad og Vegard Stangnes.

SENJA IBK – NARVIK MALMERS II 3–12 (1–4, 0–3, 2–5)
PoengSenja: Ken Ruben Willseth 3+0, Kristian Meier 0+2, Kim Rune Solstad 0+1.
Narvik: Bård Heitmann 3+1, Andreas Hestdahl 3+0, Tiago Kristiansen 2+1, Torben Hjuring 1+2, Ronny Pettersen 2+0, Anders Henriksen 0+2, Said Omar 1+1, Isak Mikaelsen 0+1.
Utvisninger: Senja: Sondre Eric Johansen 1×2 min. Narvik: ingen.
Dommere: Karl Höijer og Mareks Belousovs.


30. september 2017:
HARSTAD IBK III – NARVIK MALMERS II 2–22 (1–6, 1–6, 0–10)

Poeng Harstad: Martin Gabrielsen 1+0, Ståle Opseth 1+0.
Narvik: Torben Sollie Hjuring 5+3, Anders Henriksen 4+2, Gustav Dahl 2+3, Ronny Pettersen 3+1, Bård Heitmann 2+2, Said Omar 1+3, Tiago Kristiansen 2+0, Andreas Hestdahl 1+1, Gro Mikaelsen 1+1, Tor Håkon Johansen 0+1 + 1 selvmål av Senja.
Utvisninger: Harstad: ingen. Narvik: Gustav Dahl, 2 min.
Skudd: 9–38 (3–11, 4–11, 2–16)
Dommere: Ole Petter Anfinsen og Karl Höijer.

BK 9000 II – SENJA IBK 9–10 (0–3, 4–5, 4–2)
PoengBK 9000: Tom Anders Boholm 0+1, Pål Skogsrud 1+3, Stig Normann 3+0, Jørn Henriksen 3+0, Kevin Bachmann 1+0, Kristin Breimo 0+1 + 1 selvmål av Senja.
Senja: Kristian Meier 3+3, Ken Ruben Villseth 3+3, Sondre Eric Johansen 3+0, Vegard Stangnes 0+1 + 1 selvmål av BK 9000.
Utvisninger: ingen.
Dommere: Rune Robertsen og Karl Höijer.